26.10.2015 10:16

Dámské šaty

 DÁMSKÉ ŠATY Bílé na louce žena.jpgCo dělá dámu dámou? Jsou to šaty, oblečení, které na sobě nosí, a právě proto byste vy měla mít takové, které z vás udělá přesně to, co chcete - elegantní dámu pro každou příležitost, rebelku dělem i duší, romantickou vílu, čerstvě utečenou z pohádky,... Dámské šaty k ženám neodmyslitelně patří, ne všechny si ale umí vybrat takové, které jim polichotí a ve kterých budou vypadat skvěle. Je potřeba vybírat si takové šaty, které jsou na stejné vlně, jako jste vy. Někdy to sice nemusí být zrovna jednoduché, ale právě proto je tu tento článek, aby vám s tím pomohl, a vy jste nakonec měla svoje perfektní šaty, nezruinovaný bankovní účet a úsměv na rtech.

Taková nebo maková – jaká jste?

Nejdříve se musíte zaměřit na svou postavu. Nejjednodušší toto mají ženy vysoké a štíhlé tedy tzv. chilli papričky, které si na sebe mohou obléknout i třeba pytel od brambor a přesto vypadají jako výherkyně Miss. Například ale takové ženy tvaru přesýpacích hodin nebudou stíhat sledovat komplimenty v krátkých koktejlkách a šatech áčkového střihu, který zdůrazní jejich štíhlý pas a neupozorní na širší boky. Sladké jablíčkové holky zazáří v šatech volnějšího střihu, který nebude poukazovat na jejich větší bříško. Podobně by si měly počínat také hruškové ženy, které svou kapkovitou postavu mohou ukrýt v šatech, rozšiřujících se pod ňadry.

Detaily hrají také důležitou roli

Pokud máte široká ramena a chcete je zamaskovat, zdaleka byste se měla vyhnout špagetovým ramínkům nebo zavazování za krk. Vůbec nejlepší volbou jsou pro vás šaty bez ramínek, popřípadě kratší rukávy. Nikdy ale svůj vzhled nepokoušejte balónkovými rukávy, které přidávají na objemu. Podobně také životně důležité centimetry si zbytečně neubírejte špatně zvolenými šaty. V podstatě by se dalo říci, že čím vyšší jste, tím delší šaty si můžete na sebe vzít.

Radíhttps://eleganter.cz/

—————

Zpět


Zajímavé: