30.07.2013 10:56

Partnerské weby o / pro cestování

Odkazy na zajímavé weby

Jizerská oblast

Okolí Frýdlantu patří mezi oblíbená místa cykloturistů. Většina cyklotras zde vede zástavbou přípotočních vesnic. Jen málokdy tak překonává výraznější převýšení. Jak se navíc můžete dozvědět na stránce cykloturistika na Frýdlantsku, silničky jsou poměrně klidné a nezatížené rušnou dopravou (kromě hlavních tahů).

Magazín o cestování, domě, bydlení a lidech. Články na téma zahrada, zahradní stroje, dekorace, bydlení.

Email na cestách 

Kerio email na cestyBezpečný přístup k emailové schránce na pracovních cestách lze získat skrze notebook či mobilní telefon. Sofware Kerio Connect je poštovní server který umožňuje týmovou komunikaci a spolupráci v malých a středně velkých organizacích. Umožňuje pohodlně a flexibilně přistupovat k e-mailu, globálnímu adresáři i kalendáři. Kerio je připraven na provoz v mobilních telefonech s operačním sysémem Android a dalších.

Vybavení pro cestovatele

mk eshop - vybavení pro cestovatele MK eshop je dodavatel elektronického vybavení pro cestovatele. Dováží a vyrábí příslušenství pro telefony, tablety či GPS navigace. V sortimentu naleznete externí cestovní baterie (power banky) , solární nabíječky či ochranná pouzdra.  V eshopu najdete také propojovací USB kabely napájecí a datové pro počítače, telefony, tablety a další elektroniku.

Finance

Zajímavý web o výhodách a nevýhodách možnostech půjčky na cokoli (i cestování) - https://expertnapujcky.cz/

 

—————

Zpět


Zajímavé: