11.07.2013 11:37

Stany Husky na Slack line akci v Jizerských horách

Dostali jsme možnost prozkoumat dva Husky stany Brozer a Bromer.

Nešlo sice o žádné dlouhé kempování, ale jedna noc a jeden den na Slackline festivalu KeepBalance v Hejnicích v Jizerských Horách nám výborně stačily na získání základních dojmů.

Pocit prostorného bydlení. Tak by se dal stručně shrnout dojem z Brozeru. Jediné co mi malinko chybělo, je závěsná síťka pod strop, ale tuhle kosmetiku vyrovnal dostatek odkládacích kapes po stranách ložnice.

Sympatické jsou detaily, jako například připojení ložnice pomocí štelovacích pásků s přezkou, takže se vám nestane, že by něco "nešlo dopnout". Dva vchody vedle sebe oceníte při ranní a večerní špičce a hlavně v noci kdy nemusíte složitě překračovat 4 lidi, abyste se dostali ven.

Výborná je možnost postavit pouze vnější konstrukci (tropiko) a mít stan jen jako zázemí třeba na kontrole při bojovce pro děti na táboře. Tato vychytávka od Husky pomůže i při balení za dešťě kdy balíte vnější plachtu jako poslední.

Tenhle stan bude dobrá volba pro aktivní rodinnou dovolenou, kdy nebudete na jednom místě, ale nechcete se vzdát prostorového komfortu. 1,92 Kg na osobu sice není váha, kterou byste chtěli nosit na zádech celý den, ale rozhodně ho uveze třeba loď a donést ho kousek na zádech někam, kam nevede silnice a kde z něj budete mít pohodlnou základnu se určitě vyplatí.

Částečně převzato od Bobra

Poradenství, diskuse a forum na téma spacáky, stany na webu www.poraďse.cz

—————

Zpět


Stany

05.06.2014 14:14

Testování kol Bianchi a Scott ve Stromovce

  Pojďte si užít krásné počasí a vyzkoušejte si kola Bianchi a Scott. V krásném a snadno dostupném...

Celý článek

—————

11.07.2013 11:37

Stany Husky na Slack line akci v Jizerských horách

Dostali jsme možnost prozkoumat dva Husky stany Brozer a Bromer. Nešlo sice o žádné dlouhé kempování, ale jedna noc a jeden den na Slackline...

Celý článek

—————

Všechny články

—————


Zajímavé: