05.06.2014 14:14

Testování kol Bianchi a Scott ve Stromovce

 


Pojďte si užít krásné počasí a vyzkoušejte si kola Bianchi a Scott. V krásném a snadno dostupném prostředí pražské Stromovky jsme pro vás pátek 13.června a v sobotu 14.června připravili testování silničních a horských kol Bianchi (cca 20 kol) a v menším množství i Scott (cca 10 kol).

 

K dispozici budou například nejnovější modely silničních kol jako Infinito CV, Impulso, horská kola Methanol a Ethanol, Scale nebo Spark. To vše zcela zdarma. Počet účastníků je bohužel omezen, aby se na každého dostalo co nejvíce kol.


Pokud se chcete testování zúčastnit, zašlete přihlášku na kubat@mujsport.cz. Testování bude probíhat po oba dva dny od 13:00 do 20:00 hodin. Doba, kterou strávíte testováním, je samozřejmě čistě na Vás. V případě zájmu o další informace kontaktujte našeho kolegu Petra Kubáta buď emailem (kubat@mujsport.cz) nebo na telefonu 774 599 301.

 

Těšíme se na Vás!

 

—————

Zpět


Cestování

03.05.2016 21:29

Kola jako nová

Cyklistika je perfektní sport, který můžete provozovat celý rok. Mnozí cyklisté mají kola přes zimu uklizená a vytahují je až na jaře, To je ale škoda, i na podzim a v zimě se dobře jezdí, stačí mít správné vybavení. K nákupu kola je tedy vždy dobrá doba, nyní před začátkem hlavní sezony seženete...

Celý článek

—————

04.07.2014 09:38

Koupání v Jizerských horách, koupaliště Hejnice

Přírodní koupaliště v Hejnicích Malé městečko Hejnice, nacházející se v podhůří Jizerek, není jen turisticky zajímavým místem Libereckého kraje a v blízkosti Frýdlantu v Čechách. V parných dnech zde můžete využít i krásného, nově zrekonstruovaného přírodního koupaliště...

Celý článek

—————


Zajímavé: