05.06.2014 14:14

Testování kol Bianchi a Scott ve Stromovce

 


Pojďte si užít krásné počasí a vyzkoušejte si kola Bianchi a Scott. V krásném a snadno dostupném prostředí pražské Stromovky jsme pro vás pátek 13.června a v sobotu 14.června připravili testování silničních a horských kol Bianchi (cca 20 kol) a v menším množství i Scott (cca 10 kol).

 

K dispozici budou například nejnovější modely silničních kol jako Infinito CV, Impulso, horská kola Methanol a Ethanol, Scale nebo Spark. To vše zcela zdarma. Počet účastníků je bohužel omezen, aby se na každého dostalo co nejvíce kol.


Pokud se chcete testování zúčastnit, zašlete přihlášku na kubat@mujsport.cz. Testování bude probíhat po oba dva dny od 13:00 do 20:00 hodin. Doba, kterou strávíte testováním, je samozřejmě čistě na Vás. V případě zájmu o další informace kontaktujte našeho kolegu Petra Kubáta buď emailem (kubat@mujsport.cz) nebo na telefonu 774 599 301.

 

Těšíme se na Vás!

 

—————

Zpět


Cestování

19.08.2013 22:00

Cestování se stanem

Cestovat se stanem lze na několik způsobů. Lze stanovat s celou rodinnou ve velkém hangáru, s předsíní několika místnostmi. Rodinné stany váží i několik desítek kilogramů. Stanování v roddiném stanu je podmíněno autem v kterém stan bude přepraven. Naopak expediční stany jsou uzpůsobeny tak, aby...

Celý článek

—————

18.07.2013 12:46

Stahnout a uložit Mapy.cz do telefonu

Od dnešních dní poskytují mapy.cz novou aplikaci díky níž si můžete stáhnout a uložit turistické a cyklistické mapy do telefonu. Mapy.cz obsahují i vrstevnice, ukázku výškového profilu pro cyklisty. M Možnost stažení mapy celé České republiky přímo do mobilního telefonu (do 400...

Celý článek

—————


Zajímavé: